Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Всеукраїнський фестиваль науки-2019 у ПХДПУ імені Григорія Сковороди: програма заходів

13-24 травня 2019 року ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» долучиться до проведення Всеукраїнського фестивалю науки – 2019 р.

Відомо, що фестиваль відкриється 13 травня 2019 року о 09:00 у 106 аудиторії (зала засідань ректорату), протягом усього фестивалю у читальному залі № 2 бібліотеки університету відбуватиметься презентація наукових досягнень університету. Крім того, буде проведено низку науково-практичних конференцій, круглих столів, захистів дисертаційних робіт, навчально-практичних курсів, зустрічей з лідерами думок.

Зверніть увагу, що підбиття підсумків наукової роботи за 2018 рік та відзначення кращих науковців, викладачів, аспірантів та студентів відбудеться 20 травня 2019 року о 09:00 у ході спільного засідання Вченої ради університету та ректорату.

Із програмою основних заходів можна ознайомитись тут!

Прес-служба університету