Вітаємо від усього серця Ангеліну Павлівну Демчевську з Днем народження!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітаємо від усього серця Ангеліну Павлівну Демчевську з Днем народження!

Сьогодні, 15 квітня 2019 року, свою вагому життєву дату відзначає завідуючий складом ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», відповідальний працівник та душевна людина Ангеліна Демчевська.

Дорога Ангеліно Павлівно!

Нехай цей день запам’ятається лише прекрасними моментами і щирими побажаннями, нехай цей рік буде для Вас прибутковим і вдалим, а Ваше серце завжди зігрівається любов’ю рідних і колег. Зичимо стабільності на роботі і вдома, легкості в досягненні важливих завдань, гармонійного балансу і точності в усьому, незламного здоров’я, радості і щастя.

Бажаємо, щоб Ваше життя було сповнене удачею, любов’ю та повагою від оточуючих.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету