Високі міністерські нагороди знайшли своїх сковородинівських власників

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Високі міністерські нагороди знайшли своїх сковородинівських власників

У ході засідання ректорату від 9 квітня 2019 року, що відбулося у 106 аудиторії (залі засідань ректорату) відбулося довгоочікуване нагородження науково-педагогічних кадрів університету, яких, нещодавно, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України, було нагороджено нагрудними знаками.

Зокрема, кандидата філософських наук, доцента кафедри менеджменту освіти і практичної психології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Тетяну Іванівну Білобровко було нагороджено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення», а доктора політичних наук, професора, декана соціоісторичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Бориса Леонідовича Дем’яненканагрудним знаком «Відмінник освіти».

Професорсько-викладацький та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» сердечно вітають нагороджених, і бажають міцного здоров’я, особистого щастя та вагомих подальших успіхів на освітянській ниві.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай пліч-о-пліч з Вами завжди буде працьовита, віддана і випробувана в штормах міцна команда!

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

У 2023 році Уповноважений з державної мови мав низку звернень щодо порушення законодавства про державну мову в закладах освіти: в УГСП вкотре наголошують на необхідності використання української в межах освітнього процесу та під час виконання службових обов’язків
16.05.2024
Велотренажер, палиці для спортивної ходьби, гантелі та штанги: надійшла нова гуманітарна допомога від МОМ задля облаштування спортивної кімнати для ВПО на території студмістечка УГСП