День відкритих дверей у ПХДПУ імені Григорія Сковороди: програма заходу

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > День відкритих дверей у ПХДПУ імені Григорія Сковороди: програма заходу

5 квітня 2019 року у стінах ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбудеться довгоочікуваний День відкритих дверей. День буде багатим на приємні несподіванки, щирі знайомства, гарний настрій та якнайближче познайомить Вас з усім, що пропонує для своїх вступників університету, що сповідує високі освітні стандарти та європейські цінності.

Реєстрація учасників розпочнеться о 11:00 на ІІ поверсі ІІ корпусу університету (навпроти залу інформаційних технологій «Чумацький шлях»), а вже о 12:00 у актовій залі університету розпочнеться робота Дня відкритих дверей, в ході якого з абітурієнтами та їх батьками особисто поспілкується ректор університету, академік Віктор Коцур, декани факультетів, представники кафедр, приймальної комісії та структурних підрозділів сковородинівської альма-матер.

Не пропусти унікальну нагоду ближче познайомитися зі своїм майбутнім університетом.

Ми чекаємо саме на Тебе!