Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського дистанційного конкурсу творчості «Креативна молодь»

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Педагогічний факультет

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського дистанційного конкурсу творчості «Креативна молодь»

У ІІ відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу художньої творчості «Креативна молодь» оцінювалися відео презентації конкурсних робіт учасників, що вирізнялись актуальною тематикою, індивідуальністю і креативністю художнього почерку, гармонійним колоритом, яскравою виразністю, якістю оформлення.

За художню виразність, змістовність і оригінальність творчого задуму, якість виконання роботи, естетичне оформлення, вдале композиційне рішення журі визначило 7 переможців ІІ етапу конкурсу:

у номінації «Живопис»:

1. Савчук Вікторія – 19 р., м. Володимир-Волинський.

у номінації «Графіка»:

1. Шепель Любов18 р., м. Запоріжжя

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

1. Міщук Мілан – 18 р., м. Володимир-Волинський
  2. Соболь Марія – 17 р., м. Володимир-Волинський
  3. Подзізей Світлана– 17 р., м. Володимир-Волинський
  4. Романюк Олена – 18 р., м. Володимир-Волинський
  5. Подгальська Олена – 17 р., м. Володимир-Волинський

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Визначення переможця

ГРАН-ПРІ Всеукраїнського конкурсу художньої творчості «Креативна молодь»

Перемогу отримає відеосюжет, який набере найбільшу кількість переглядів на сайті педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» fpomm.uhsp.edu.ua. Голосування триватиме до 15.03.2019 року.

Оргкомітет конкурсу 2019 р.

1. Соболь Марія, Міщук Мілан, Подзізей Світлана, Романюк Олена, Подгальська Олена. Декоративно прикладне мистецтво (ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського»)

2. Савчук Вікторія – автор презентації живопису Тетяни Токаревої.

3. Любов Шепель. Графіка (Педагогічний коледж комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради)