В університеті презентують волонтерський проект «Будуємо Україну разом»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > В університеті презентують волонтерський проект «Будуємо Україну разом»

Вже п’ятий рік поспіль благодійна організація «Львівська освітня фундація» та її проект – мандрівний волонтерський табір «Будуємо Україну разом» (БУР) продовжує руйнувати стіни між людьми і відновлювати помешкання тих, хто постраждав під час воєнних дій на Сході України. Їхня діяльність покликана допомогти молодим лідерам творити нове громадянське суспільство через освітні, культурні та соціальні заходи.

Завдяки співпраці мистецької формації «Джем Толока» та Наукового товариства університету вже завтра, 21 лютого о 11:40 в залі інформаційних технологій «Чумацький шлях», сковородинівці матимуть унікальну нагоду особисто познайомитися з цими неймовірно драйвовими людьми та й самим проектом.

Вхід вільний! Ми вже чекаємо на тебе!

Більше деталей про «БУР» ви можете знайти тут!