Перший Чемпіонат Європи з футзалу, Юля, повертайтеся «золотою»!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Перший Чемпіонат Європи з футзалу, Юля, повертайтеся «золотою»!

Випускниця факультету фізичного виховання Юлія Титова – капітан збірної України з футзалу. Уперше в історії з 15 по 17 лютого у португальському місті Гондомар пройде фінал чемпіонату Європи серед жіночих команд.

Перший матч у рамках 1/2 фіналу Євро-2019 жіноча збірна України проведе 15 лютого проти Португалії. Пряма трансляція поєдинку буде доступна на телеканалі «XSPORT». Початок о 23:40.

В інтерв’ю прес-службі Асоціації футзалу України капітан жіночої збірної України Юлія Титова зазначила: «Хочеться потрапити до фіналу, а з ким там гратимемо – неважливо! Нас має хвилювати наша участь у вирішальному поєдинку турніру».

Колектив Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету Імені Григорія Сковороди бажає Вам перемоги! Юля! Повертайтесь «ЗОЛОТОЮ»!

З повагою декан факультету, професор Віктор Куйбіда