Сьогодні свій день народження святкує Ярослав Щоголєв

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сьогодні свій день народження святкує Ярослав Щоголєв

Ми продовжуємо марафон віншування січневих іменинників нашого університету. Сьогодні, 24 січня, свої уродини святкує старший викладач, провідний фахівець відділу інформаційних технологій та моніторингу якості освіти Щоголєв Ярослав Юрійович.

В цей день вся багаточисленна родина нашого університету зичить Вам козацького здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, лише яскравих моментів та радості від кожного прожитого життя. Сталевої Вам витримки, а також любові та поваги від людей, що Вас оточують.

У Вашій нелегкій та такій потрібній роботі бажаємо Вам багаточисленних успіхів та значних досягнень. Нехай Ваші мрії мають чарівну здатність збуватись, а Ваші друзі, колеги та рідні приносять Вам лише добрі та радісні новини!

З правдивою повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету