Вітаємо з ювілеєм Шкиру Ольгу Іванівну!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітаємо з ювілеєм Шкиру Ольгу Іванівну!

Вчена рада, ректорат, професорсько-викладацький та студентський склади, колектив бібліотеки щиро вітають директора бібліотеки Ольгу Іванівну Шкиру з Ювілеєм!

Бажаємо Вам:

Жити радісно – справжнє мистецтво!

Вогник хай не згасає в очах,

І наповнене мріями серце

Завжди правильний вказує шлях.

Тільки добрими будуть новини

І приємні приходять думки,

А яскраві, чудові хвилини

Хай складаються в дні і роки!

Дякуємо за Ваш вклад у розбудову університету!