Кращий Легкоатлет України – Студент ПХДПУ імені Григорія Сковороди

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Кращий Легкоатлет України – Студент ПХДПУ імені Григорія Сковороди

Федерація легкої атлетики України щороку визначає найкращих легкоатлетів у різних вікових категоріях. Ми горді, що найкращим легкоатлетом України-2018 р. обрано магістра факультету фізичного виховання Мар’яна Закальницького.

У цьому році він став чемпіоном Європи зі спортивної ходи на дистанції 50 км. В історії України представник цього виду спорту здобув Європейське золото вперше! До того ж на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходи в Тайцані він посів друге місце у командному заліку.

Зазначимо, що Мар’ян та його тренер − Олександр Шевченко одночасно поступили до магістратури факультету фізичного виховання і успішно завершили курс навчання в 2018 р.!

Аспірантура університету чекає на Вас!

З вдячністю, повагою і найкращими новорічними побажаннями:

Ректор університету, академік Віктор Коцур,
Декан факультету фізичного виховання,