Доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus

До уваги науковців, аспірантів та студентів Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 листопада 2018 р. № 1213 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління, до електронних наукових баз даних» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» отримав доступ до Web of Science (компанії Clarivate Analytics) та Scopus (компанії Elsevier).