Коротко про головне: засідання ректорату від 03.12.2018

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Коротко про головне: засідання ректорату від 03.12.2018

На засіданні ректорату, яке відбулося 3 грудня 2018 року у 106 аудиторії, розглядалися наступні питання:

Про впровадження стандартів освітньої діяльності доповів керівник навчального відділу Анатолій Брехунець. Анатолій Іванович зазначив, що на даний момент відбувається активна робота щодо формування стандартів вищої освіти. Міністерство освіти і науки України вже затвердило накази про стандарти вищої освіти бакалаврського рівня вищої освіти. Вони містять перелік обов’язкових  результатів навчання та компетентностей, які мають опанувати студенти під час навчання. Наразі затверджено накази для таких спеціальностей: 281 «Публічне управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент»; 071 «Облік і оподаткування»; 051 «Економіка». Затверджений стандарт вищої освіти вводиться в дію з 2018-2019 навчального року.

В ході засідання про хід підсумкового тестового контролю та державної атестації магістрів проінформували декани факультетів. Було зауважено, що тестовий контроль розпочався вчасно і проходить згідно розкладу. Під час здійснення тестового контролю порушень та збою технічних засобів не зафіксовано.  Керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха додав, що успішність на сесії різна, але явка студентів хороша, скарг не зафіксовано.

Головний бухгалтер Ольга Яременко доповіли про стан ліквідації заборгованості магістрами-випускниками за надання освітянських послуг у 2018 році.

Про стан підготовки до проведення Всеукраїнського чемпіонату з волейболу «Студентська ліга» проінформували проректор з НПТ Валерій Троценко та декан факультету фізичного виховання Віктор Куйбіда. Із 5 по 9 грудня на базі нашого університету відбудеться чемпіонат з волейболу «Студентська ліга. До університету завітає 7 команд-волейболістів у складі 80 осіб з різних університетів України. Створено робочу групу, яка займається організаційними моментами. Валерій Троценко попросив відповідальних осіб здійснити перевірку кімнат в гуртожитку, в яких проживатимуть гості.

Наприкінці засідання, керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко ознайомив членів ректорату із університетськими заходами, які відбудуться у грудні.

Ольга Науменко