Поспішай зареєструватися на Всеукраїнську олімпіаду з образотворчого мистецтва

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Поспішай зареєструватися на Всеукраїнську олімпіаду з образотворчого мистецтва

6 грудня 2018 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» буде проходити Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва для студентів коледжів та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл України.

Олімпіада проводитиметься у два тури, в першому з яких учасники презентуватимуть 2-3 власних творчих роботи у різних техніках виконання. У другому турі відбудеться творчий конкурс, під час якого учасникам буде запропоновано виконати рисунок з натури, що складатиметься з двох предметів (ваза на фоні драпіровки). Робота виконується простим олівцем на ватмані формату А-3. Для виконання необхідно мати ватман А-3, прості олівці, ластик.

Для вчителів та наставників учасників олімпіади буде запропоновано майстер-класи.

Інформаційний лист

Для участі в олімпіаді просимо надіслати Заявку учасника на електронну адресу artphdpu@ukr.net до 4 грудня 2018 року.

Реєстрація учасників олімпіади відбудеться в приміщенні центрального корпусу університету (І поверх) з 9:00 до 10:00 у день проведення, 6 грудня 2018 року.

У разі виникнення питань просимо звертатись за номером (093)-115-44-98 (Шокірова Заріна Рустамівна, викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання).

Організаторами олімпіади є Кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Оргкомітет олімпіади

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумки перевиборів до Студентської ради УГСП у 2024 році: повідомляємо про те, хто став новим головою студентської ради університету, факультетів та гуртожитків
16.05.2024