6-річчя природничо-технологічного факультету – свято усмішок та радості!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > 6-річчя природничо-технологічного факультету – свято усмішок та радості!

У кожного з нас є день, який належить лише тобі. Це день народження. Ми чекаємо на нього, радіємо подарункам, а головне – чуємо найщиріші побажання від найрідніших людей. День Народження – це завжди тепле, радісне та, по-справжньому, щире свято, на яке збираються найдорожчі люди. Саме так святкували День Народження природничо-технологічного факультету. Факультету, чия історія є особливою, різноманітною, багатою на події і сповнена безліччю емоцій та досягнень.

Свято розпочалося з самого ранку. Викладачів, студентів та гостей зустрічали активісти факультету з гостинцями, маленькими побажаннями та передбаченнями, святковим настроєм і повітряними кульками. Кожен міг записати свої побажання «імениннику» у книзі привітань та зробити святкове фото біля банеру факультету! Протягом дня корпус відвідало чимало гостей, адже яскраві кульки, стрічки та святкова музика зацікавили кожного прийти і розділити це свято з його винуватцями.

Обідньої пори в актовій залі університету відбувся святковий концерт.

З вітальним словом до гостей звернувся декан факультету Олексій Гончаренко. У своєму виступі він висловив щирі вітання студентам та викладачам факультету, побажав здійснення мрій, натхнення, успіхів, творчої наснаги та подальшого процвітання. Також підкреслив, що досягнення факультету – це результат зусиль всієї команди університету. З нагоди свята нагородив почесними грамотами кращих студентів факультету. До вітальних слів долучилися заступники декана Катерина Ковальська та Олег Хищенко, які побажали студентсько-викладацькому складу взаєморозуміння, спільної продуктивної роботи над майбутніми цікавими проектами, радості від успіхів та досягнень. А студентам – легких здач сесій.

До святкових вітань долучився студентський декан факультету Володимир Сонько, побажавши факультетові подальшого процвітання та розумних і талановитих студентів.

Для всіх гостей студентами природничо-технологічного факультету було підготовлено відеоролик, що проілюстрував культурно-громадське життя, традиції та історію факультету, його наукову базу, практичну підготовку студентів.

Справжній святковий настрій, веселі емоції і позитивний заряд енергії присутнім подарували яскраві вокальні та хореографічні номери у виконанні студентів природничо-технологічного факультету і гостей з інших співдружніх факультетів Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Свято подарувало присутнім безліч усмішок, сміху, радості. Щиро вітаємо природничо-технологічний факультет з Днем Народження та бажаємо творчої наснаги, цікавих відкриттів та процвітання. Нехай кипуча енергія й надалі спонукає до дієвості, сміливих задумів, життєво-важливих проектів і наукових перемог, а досвід стане рушійною силою на шляху інноваційного розвитку!

Ольга Науменко