Коротко про головне: інформація з засідання ректорату від 5 листопада

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Коротко про головне: інформація з засідання ректорату від 5 листопада

На засіданні ректорату, яке відбулося 5 листопада 2018 року, розглядалися наступні питання:

1. Керівник навчального відділу Анатолій Брехунець проінформував про забезпечення випуску магістрів у грудні 2018 року.
  2. Проректор з наукової роботи Сергій Рик доповів про стан підготовки до ІV Міжнародного конгресу з спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової само актуалізації». Він буде проходити 8 листопада на базі нашого університету. У Конгресі вже зареєструвалося 462 особи. Готується робоча програма, яку буде розміщено на сайті університету.
  3. Про підготовку до семестрового тестового контролю знань студентів проінформували керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба та керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха. Зокрема, було зазначено, що всі факультети готові до тестового контролю. На кожному факультеті складений розклад підсумкової атестації. Повністю оновлено тестові бази та робочі програми з усіх дисциплін, які вивчаються у І семестрі. Бали за практичні заняття систематично вносяться в базу С1 та до електронного журналу. Зведений розклад підсумкової атестації буде вивішений на дошці оголошень. за 2 дні до початку атестації.
  4. Про заходи, які відбудуться до Дня української писемності та мови  повідомив заступник декана філологічного факультету Василь Дудар. 9 листопада буде проводитися Всеукраїнський диктант на Українському радіо, участь в якому можуть взяти студенти усіх факультетів. Також на філологічному факультеті відбудеться І етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Цього дня у конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбудеться також презентація книг викладачів кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання.
  5. Проректор з НПР Валерій Троценко наголосив на необхідності системного прибирання території університету від листя. За кожним факультетом закріплена відповідна територія, яку необхідно очистити найближчим часом.

Ольга Науменко