Відбулися змагання зі стрітболу

19 вересня на спортивному майданчику університету відбулася першість ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» зі стрітболу. У змаганнях приймали участь команди 1-7 курсів та команда філологічного факультету. Кожна команда була поділена по групах і зіграла 5 ігор. Організатором змагань виступила кафедра спортивних дисциплін, ігор та туризму.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1 місце – команда філологічного факультету;

2 місце – команда 7 курсу;

3 місце посіла команда 4 курсу.

Переможці були відзначені грамотами. Кращим гравцем визнано студента 1 курсу  філологічного факультету Віталія Дробота, який отримав грамоту від декана факультету фізичного виховання Віктора Куйбіди. Спонсором змагань виступив профспілковий комітет університету. Наступні змагання відбудуться в жовтні-листопаді в спортивному залі університету. Запрошуємо всіх прийняти участь.

Ольга Науменко,
фахівець соціально-гуманітарного відділу університету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” fgm_image_lightbox_size=”full” images=”9103,9102,9101,9100,9099,9098,9097,9096,9095,9094,9093,9092″]