Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації Скороход О.В., Музичин І.Т. та Березанську І.М.

21-22 вересня в конференц-залі Василя Сухомлинського ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 27.053.02 щодо питання захистів дисертації:

1. Скороход Ольги Володимирівни на тему «Економічна політика російського уряду на Півдні України у дореформений період: історіографія», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.

Науковий керівник – Орлик Василь Михайлович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри суспільних наук, інформаційної та архівної справи (Центральноукраїнський національний технічний університет).

Офіційні опоненти – Капелюшний Валерій Петрович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри етнології та краєзнавства (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Босенко Лариса Василівна, кандидат історичних наук, фінансовий аналітик (ТОВ «Гаур»).

2. Захист дисертації Музичин Ірини Тарасівни на тему «Українські землі Австро-Угорщини в політиці Російської імперії (кінець XIX cт. – 1917 р.): історіографія», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.

Науковий керівник – Шологон Лілія Іванівна, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри історіографії і джерелознавства (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»).

Офіційний опоненти – Калакура Ярослав Степанович, доктор історичних наук, професор, професор кафедри джерелознавства та спеціальних галузей історичної науки (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Винник Наталія Мирославівна, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри українознавства і філософії (Івано-Франківський національний медичний університет).

3. Захист дисертації Березанської Ірини Михайлівни на тему «Розвиток вищої педагогічної освіти України в 2002-2014 рр. (на матеріалах вузів І-ІІ рівнів акредитації): історіографія», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.

Науковий керівник – Коцур Віктор Петрович, доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії та культури України, ректор (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»).

Офіційні опоненти – Ріжняк Ренат Ярославович, доктор історичних наук, професор, професор кафедри математики, декан фізико-математичного факультету (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка) та Шатковська Алла Юріївна, кандидат історичних наук, викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін (Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка).

Спеціалізована вчена рада К 27.053.02 вітає із здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни: Скороход Ольгу Володимирівну, Музичин Ірину Тарасівну та Березанську Ірину Михайлівну!  Бажаємо Вам успішного втілення всіх наукових та творчих задумів, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках.