Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Команди університету зайняли призові місця у змаганнях до XIV літньої Універсіади України

20 вересня в м. Ірпінь відбулися відбіркові змагання до XIV літньої Універсіади України з футболу та волейболу. У змаганнях взяли участь команди спортсменів з Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

За результатами змагань команда університету з волейболу зайняла І місце у обласних відбіркових змаганнях до XIV літньої Універсіади України, а команда з футболу посіла ІІ місцеВітаємо команди з перемогою та бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві.

Ольга Науменко,
фахівець соціально-гуманітарного відділу університету