Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Співпрацю між ДП «Антонов» та нашим університетом буде збагачено новими ініціативами

На адресу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» надійшов лист із відомого Державного підприємства «Антонов».

У листі підприємство, структурним підрозділом якого є дитячий оздоровчий комплекс «Антей», в якому, у літній період, багато студентів нашого університету працювало та проходило практику, висловило подяку колективу університету за плідну співпрацю, а також висловило сподівання, що співпраця між цим підприємством та нашим навчальним закладом буде збагачено новими ідеями, плідною співпрацею та спільними ініціативами.

Колектив Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» дякує Державному підприємству «Антонов» за сердечні та теплі слова, висловлені в нашу адресу, та плекає надію на те, що попереду нас чекає втілення всіх численних спільних задумів та планів.

З повним текстом листа можна ознайомитись нижче.