З Днем фізичної культури і спорту!

Вже стало доброю традицією  у другу суботу вересня відзначати свято усіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. В усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Питання здорового способу життя постає, як одне з найважливіших питань розвитку українського суспільства.

Сьогодні здоровий спосіб життя стає з кожним днем популярним, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров’я. Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя,  доброю ознакою утвердження краси і духовного здоров’я, прагнення людини до розвитку та самовдосконалення.

Щиро вітаємо наших спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів та блискучих перемог. Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури!

Редакція газети «Педагогічні обрії»

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумки перевиборів до Студентської ради УГСП у 2024 році: повідомляємо про те, хто став новим головою студентської ради університету, факультетів та гуртожитків
16.05.2024