Привітання з Днем Народження Віктору Віталійовичу Куйбіді!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Привітання з Днем Народження Віктору Віталійовичу Куйбіді!

Педагогічний колектив Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди вітають з Днем народження доктора історичних наук, професора, декана факультету фізичного виховання Віктора Віталійовича Куйбіду!

Зичимо Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя, Божого благословення! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Від щирого серця бажаємо успіху у Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.