Оголошення щодо співпраці із університетською газетою

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Оголошення щодо співпраці із університетською газетою

Запрошуємо до співпраці викладачів, співробітників університету і студентів 1-6 курсів усіх факультетів. Чекаємо від вас заміток про події з навчального, наукового, культурно-масового, спортивного життя ваших груп, факультету чи всього університету. Приймаються також замітки чи статті про цікавих особистостей університету (викладачів, співробітників і студентів).

Матеріали бажано супроводжувати кількома якісними фотознімками з підписами до них.

Замітка повинна мати:

• назву;
  • повне ім’я та прізвище автора, назву групи, в якій він навчається, та факультету;
  • точну дату та місце події;
  • повні імена та прізвища організаторів заходу й тих, хто був у ньому задіяним.

Обсяг замітки – до одного аркуша формату А-4, набраної 14 шрифтом в Times New Roman.

Редакція газети знаходиться в першому навчальному корпусі, аудиторія 100 (навпроти кафе «Гурман»). Тел. 063 -726 – 43-72 Науменко Ольга Михайлівна. Бажаємо творчих успіхів!

Редакція газети «Педагогічні обрії»