1 лютого 2019 року у Києві відбудуться VI Бандерівські читання

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > 1 лютого 2019 року у Києві відбудуться VI Бандерівські читання

Науково-дослідний інститут українознавства МОН України та Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» проводять VI Бандерівські читання з нагоди 110-річчя від дня народження Степана Бандери та 90-річчя створення Організації українських націоналістів. Тема читань: «Економічний націоналізм та соціальна справедливість».

У рамках читань буде проведено дві експертні дискусії: «Як Україні досягти економічного процвітання?» та «Як забезпечити соціальну справедливість?».
До участі в читаннях запрошуються науковці, викладачі ВНЗ, докторанти, аспіранти, магістранти, фахівці-практики, експерти (економісти, соціологи, правники, волонтери, журналісти та ін.), представники державних органів влади, місцевого самоврядування, недержавних організацій та громадськості.

Захід відбудеться у м. Києві 1 лютого 2019 року.

Додаток: Інформаційний лист.