Гравець двох збірних України у команді факультету фізичного виховання

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Гравець двох збірних України у команді факультету фізичного виховання

Студент IV курсу факультету фізичного виховання Цілик Андрій виступає за команду «Ураган» (Івано-Франківськ), яка грає футзал у Екстра-лізі України. У 2018 році він достойно представляв дві національні збірні України: з футзалу та пляжного футболу!

Упродовж чотирьох років навчання Андрій захищав честь Рідного університету  та і разом з командою факультету добився чимало спортивних перемог. Його навчальною звитягою буде «добрий» диплом бакалавра, а світлою перспективою – вступ до магістратури факультету фізичного виховання!

Нехай так буде!

З повагою декан факультету, професор Віктор Куйбіда

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”7250,7251,7252″]