Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Викладачі факультету фізичного виховання прийняли участь у 14th International Scientific Conference of Sport Kinetics 2018 “Movement in Human Life and Health” (м. Пореч, Хорватія)

24-26 червня 2018 року у місті Пореч (Хорватія) під патронатом IASK, FIEP Europe і Croatian Kinesiology Association  відбулася 14th International Scientific Conference of Sport Kinetics 2018 “Movement in Human Life and Health” («Рух в житті та здоровї людини»), яка задіяла понад 160 учасників з 17 країн і 4 континентів. Серед учасників активну участь приймали і викладачі факультету фізичного виховання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму Наталія Чупрун та викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат педагогічних наук Тетяна Кравченко.

Атмосфера конференції була продуктивною для налагодження міжнародного наукового співробітництва та обміну досвідом у сфері фізичної культури й спорту. З метою розвитку міжнародних зв’язків було підписано Угоду про наукову співпрацю між ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Faculty of Kinesiology, University of Zagreb, Croatia.

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”7224,7227,7226,7225″]