Студенти університету та німецька молодь беруть участь в діяльності табору

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студенти університету та німецька молодь беруть участь в діяльності табору

3 липня 2018 року в Будинку освіти відбулося урочисте відкриття Міжнародного молодіжного табору «Акція спокути – служба справі миру». Учасниками табору 2018 стали юнаки та дівчата Німеччини та переяславська молодь. У складі німецької групи: Карл Лойшнер (Берлін), Амелі Бір (Штудгард), Йоріс Бауман (Брауншвайк), Мюріель Джулі Матес (Гамбург), Фрауке Весель (Шермбек), Конрад Шторьх  (Штудгард). Вік хлопців та дівчат  19-25 років.

Українську групу представляють студенти філологічного та історичного факультетів Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди:  Дана Мільгевська, Ярослав Олійник, Богдан Яценко, Вікторія Корзун. У складі групи також волонтери клубу «Пам’ять серця» Олена Руденко, Інна Товкун (випускниця школи №1),  Дарія Мільгевська (школа №7), Софія  Руденко (гімназія).

У програмі табору: надання допомоги жертвам нацизму, зустрічі з жертвами нацизму, впорядкування (прибирання) могили «Переяславський Бабин Яр» та місць, де закладені «Камені спотикання», ознайомлення з пам’ятними місцями Києва, Переяслава, відвідання музеїв, участь у міських заходах  тощо.

Із початком роботи табору молодь двох країн привітав міський голова Тарас Костін та його заступник Валентина Губенко. Зокрема, Тарас Костін  сказав, що це вже традиція – третій рік у Переяславі влітку, протягом двох тижнів, працює команда молодих людей, яких об’єднує бажання творити добро! І це дуже чудово, бо все це робиться в ім’я миру на землі.

Учасників табору також привітали керівник ГО «Акція спокути заради миру»  Анжела Беляк (м. Київ) та директор Будинку освіти Анелія Ковальська. Фінансується робота табору Німецькою організацією «Акція спокути – заради миру».

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумки перевиборів до Студентської ради УГСП у 2024 році: повідомляємо про те, хто став новим головою студентської ради університету, факультетів та гуртожитків
16.05.2024
У 2023 році Уповноважений з державної мови мав низку звернень щодо порушення законодавства про державну мову в закладах освіти: в УГСП вкотре наголошують на необхідності використання української в межах освітнього процесу та під час виконання службових обов’язків