Призери олімпійських ігор – чемпіони на державних іспитах!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Призери олімпійських ігор – чемпіони на державних іспитах!

Випускниця факультету фізичного виховання Темна Людмила – Бронзовий призер Олімпійських ігор м. Пекін (Китай, 2008 р.), чемпіонатів світу та Європи з УШУ. Завжди журилася, якщо не вигравала ЗОЛОТО на змаганнях. Але на державних іспитах суму не було…перший екзамен вона склала з найвищою оцінкою ВІДМІННО!

Її тренер наш випускник – Коваль Андрій (Заслужений майстер спорту, Кращий спортсмен України 2015 р.) зустрівся з першокурсниками рідного факультету. Бажаємо Людмилі та Андрію перемог, а шлях у життя їх вихованців пов’язуємо лише з нашим Університетом!

Декан факультету, професор Віктор Куйбіда!

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”6545,6543″]