Відбулося засідання Спілки наукових видань університету

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Відбулося засідання Спілки наукових видань університету

31 травня 2018 року о 12.00 в конференц-залі ім. В. Сухомлинського відбулися збори відповідальних секретарів наукових видань, на яких були присутні заступники головних редакторів та відповідальні секретарі наукових фахових видань університету: «Humanitarium»(Серія «Педагогіка», Серія «Психологія», Серія «Філософія»), «Економічний вісник університету», «Наукові записки з української історії», «Професійна освіта: методологія, теорія та технології», «Соціум. Документ. Комунікація», «Теоретична та дидактична філологія» (Серія «Філологія», Серія «Педагогіка»). «Psycholinguistics» («Психолінгвістика»), «Переяславський літопис» та фахівці навчально-наукового відділу.
Під час засідання було розглянуто наступні питання:
1. Проблеми і завдання наукових видань університету (доповідач: Сергій Рик);
2. Презентація можливостей платформи OJS (OpenJournalSystems) (доповідач: Сергій Ващенко);
3. Отримання DOI-префіксу університету (доповідачі: Наталія Харченко, Сергій Ващенко);
4. Обговорення щодо розміщення інформації про збірники на сайті.
У ході розгляду порядку денного Спілки наукових видань університету було вирішено ряд питань стосовно присвоєння DOI науковим виданням, узгоджено напрямок подальшого розвитку видань та шляхи вирішення існуючих проблем.

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”6512,6509,6513,6510,6511″]