Ректорат університету та колектив факультету фізичного виховання вітають Рубана Владислава Юрійовича із успішним захистом дисертації

Ректорат університету та колектив факультету фізичного виховання вітають Рубана Владислава Юрійовича та його наукового керівника, доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора  Пангелову Наталію Євгеніївну з успішним захистом кандидатської дисертації зі спеціальності 24.00.02 – теорія та методика виховання, на тему: «Організаційно-методичні засади оптимізації процесу фізичного виховання учнів початкових класів в умовах сільської загальноосвітньої школи».

Бажаємо подальших успіхів!

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”6129,6128″]