Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Викладачі факультету фізичного виховання – у фіналі спартакіади України з футзалу!

На стадії зонального відбору футзальна команда у складі: Коханця Петра, Куйбіди Віктора, Кривенка Романа, Кривенка Юрія, Степаненка Володимира, Рубана Владислава та Федоренка Максима здобула три перемоги і пробилася у фінал Київської області.

Фінальні ігри відбулися 12 травня 2018 року у м. Бровари серед 8 кращих колективів освітян Київщини. Здолавши опір 4 суперників команда університету здобула путівку на фінальну частину Чемпіонату України. Бажаємо Успіху!

З повагою декан факультету, професор Віктор Куйбіда

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”5752,5753,5756,5751,5750,5754,5749,5755″]