25-26 травня 2018 року відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція:«ЕТНІЧНІ ТА ЕТНОПОЛІТИЧНІ ВИКЛИКИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

Державний вищий навчальний заклад

«Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Інститут політичних та етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України

European Association for Security (м. Краків, Польща)

Стамбульський фонд науки та культури (Стамбул, Туреччина)

Фонд громадської дипломатії (м. Київ, Україна)

ІІ Міжнародна науково-практична конференція:

«ЕТНІЧНІ ТА ЕТНОПОЛІТИЧНІ ВИКЛИКИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

25-26 травня 2018 р.

Програма конференції!

Планується робота за такими напрямами:

–   громадянське суспільство в умовах євроінтеграційного розвитку;

–   виховання толерантної, етнічної, соціальної та полікультурної компетентності молоді в умовах сучасних геополітичних процесів;

–   ефективність функціонування міжнародних, урядових і неурядових організацій в умовах викликів та загроз ХХІ ст.;

–   етнополітичні процеси у світі;

–   сучасні міжнародні й локальні конфлікти ХХІ ст.;

–   етнополітичні процеси в Україні в ХХІ ст., насамперед, в умовах російсько-українського конфлікту (2014 – дотепер);

–   проблеми етнічності в постбіполярній міжнародній системі;

–   етнополітичні аспекти «гібрідної війни».

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Місце проведення: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», (корпус № 2, конференц-зал імені Василя Сухомлинського (ауд. 205)) вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, 08401.

Наукові статті будуть:

– розміщені на офіційному сайті університету: https://www.uhsp.edu.ua;

– за результатами конференції буде видрукувано збірник матеріалів.

Телефон для довідок:

066 656 69 22 – Коцур Віталій Вікторович

Адреса оргкомітету: кафедра політології, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, індекс 08401.

Секретар оргкомітету: к.і.н. викл. ст. кафедри політології Коцур Леся Михайлівна

Контактний телефон: +380957375052