Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Українська письменниця Таіс Золотковська подарувала університетській бібліотеці власний роман «Лінія зусиль»

Роман «Лінія зусилля» – це три історії про боротьбу за щастя. Події відбуваються в сучасній Україні. У книзі переплетені кілька сюжетних ліній.

Закоханий хлопчик Герман бореться з нападами агресії. Його мати Ханна, що пожертвувала кар’єрою заради сім’ї, знаходить сили стати собою. І розчарована Віра, ховаючись від невдалих відносин з близькими людьми, повертається в рідне місто. Кожному з героїв необхідно докласти зусилля, щоб змінити своє життя на краще. Таіс Золотковська – молода талановита харківська письменниця, засновник Клубу Анонімних Авторів, автор таких творів, як: «ФарФор», «МарМур», «Ай-кім: морозиво для Лесі», «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» та інших.