Вітаємо з перемогою Тетяну Чернецьку!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Вітаємо з перемогою Тетяну Чернецьку!

19-20 квітня 2018 року в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся II заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта».
Вітаємо з почесним II місцем магістра ІІ року навчання  зі спеціальності «Дошкільна освіта» Тетяну Чернецьку та її наукового керівника кандидата педагогічних наук, доцента Наталію Валентинівну Харченко.

Бажаємо їм завжди бути у пошуку нових задумів і перспективних ідей для творчості, ніколи не розлучатися з натхненням і постійно знаходити нові його джерела. Творчих Вам злетів, радості від перемог та здійснення мрій!

Прес-служба факультету педагогіки та психології