Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Побачила світ монографія «Професійна підготовка майбутніх учителів географії: картографічна складова»

Нещодавно вийшла друком монографія кандидата педагогічних наук, викладача кафедри географії, екології та методики навчання Володимира Миколайовича Носаченка та кандидата педагогічних наук, професора кафедри педагогіки Антоніни Павлівни Розсохи «Професійна підготовка майбутніх учителів географії: картографічна складова».

Праця присвячена проблемі формування картографічної компетентності майбутніх учителів географії в процесі фахової підготовки. Наукова праця затверджена вченою радою університету.

Рецензентами книги виступили доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геодезії та картографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Людмила Миколаївна Даценко та кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії, екології та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Борис Олексійович Чернов. Ознайомитися з монографією можна в книгозбірні університету.