Перемога студентів на Всеукраїнських змаганнях з метань

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Перемога студентів на Всеукраїнських змаганнях з метань

26-27 квітня у Кам’янець-Подільському відбулися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука. Участь у цих змаганнях прийняли і представники Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, під керівництвом тренера – викладача кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму Анатолія Самолюка

У секторі зі штовхання ядра серед юніорів змагалася студентка 1 курсу факультету фізичного виховання нашого вишу Тетяна Кравченко, яка здобула перемогу з результатом 14 м 63 см. Спортсменка виконала норматив для участі у Чемпіонаті Світу серед юніорів, який відбудеться в липні цього року у Фінляндії.

Серед чоловіків зі штовхання ядра срібну нагороду здобув випускник факультету фізичного виховання Віктор Самолюк, встановивши особистий рекорд 19 м 70 см. Серед жінок у секторі зі штовхання ядра змагалася викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму Анна Самолюк, де посіла 3 місце з результатом 15 м 05 см.

Висловлюємо подяку за підготовку спортсменів тренеру Самолюку Анатолію Ананійовичу! Бажаємо успіхів та новий перемог!

Прес-служба факультету фізичного виховання

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”4669,4667,4668″]