Університет займатиметься виготовленням документів про вищу освіту самостійно

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Університет займатиметься виготовленням документів про вищу освіту самостійно

У відповідності до статті 7 Закону України «Про вищу освіту» заклади вищої освіти самостійно виготовляють та видають документи про вищу освіту. Відтепер, всі питання пов’язані із визначенням технічного опису бланків документів про вищу освіту, їх дизайну, способу та місця виготовлення, визначаються вишами самостійно.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) держаного зразка» (№ 193 від 31 березня 2015 року) було встановлено граничну вартість виготовлення документів про вищу освіту державного зразка у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 34 гривні.

Відтак, з 2015 року ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» самостійно забезпечуватиме випускників дипломами про вищу освіту державного зразка – їх вартість становитиме 34 гривні.

Прес-служба університету