Випускники відділу аспірантури та докторантури

Коцур В.В.

Коцур
Віталій Вікторович

доктор історичних наук, кандидат політичних наук, професор

Дудар В.Л.

Дудар
Василь Леонідович

кандидат історичних наук, доцент

Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності

Ковтун О.А.

Ковтун
Оксана Анатоліївна

кандидат педагогічних наук, доцент

Проректор з міжнародних зв’язків та проектної діяльності

Різник В.В.

Різник
Вячеслав Володимирович

кандидат педагогічних наук, доцент

Проректор з навчально-методичної роботи Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Баток Дмитро Володимирович

Заслужений майстер спорту з ушу саньда. Майстер спорту міжнародного класу з бойового самбо. Віце-чемпіон Всесвітніх ігор з єдиноборств (2013). Дворазовий срібний призер чемпіонатів світу (2011, 2015). Віце-чемпіон Європи (2012). Срібний призер Кубку світу (2014). Бронза на Всесвітніх іграх в Колумбії (2013). ІІІ місце на чемпіонаті Європи (2014). Бронзовий призер ЧС (2013). Багаторазовий чемпіон турнірів по ММА, Бразильського джиу-джитсу, рукопашного бою. 4-разовий чемпіон України з джиу-джитсу. Чемпіон СНД з джиу-джитсу. Професійний боєць ММА.

120492195_3831314506897131_896024056360581631_n

Кремінь Тарас Дмитрович

Уповноважений із захисту державної мови .Український політик, науковець, громадський діяч. Народний депутат України VIII скликання від Політичної партії «Народний Фронт». У 2014 році був обраний головою Миколаївської обласної ради VI скликання. З 8 липня 2020 року рішенням Уряду України затверджений Уповноваженим із захисту державної мови.

Закінчив докторантуру на кафедрі української та зарубіжної літератури і методики їх викладання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Тема дисертації – «Еволюція епосу та ліро-епосу в українській літературі Х-ХХІ ст.».

Голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Миколаївщина», співголова Міжфракційного депутатського об’єднання «Південь України». Член груп з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою, Аргентинською Республікою, Королівством Норвегія, Чеською Республікою, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Румунією, Федеративною Республікою Бразилія, Королівством Швеція.

Серед ініціаторів проведення (2 березня 2014 р.) 11-тисячного Маршу за єдність України, створення районних і міських рад волонтерів Миколаївщини зі збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям, добровольчим підрозділам. Брав активну участь у розселенні військових частин, що прибували з Криму. Організатор телемарафонів, масових акцій, звернень до керівництва інших регіонів зі збору гуманітарної допомоги. За підтримки Ощадного банку України здійснено збір 1 млн. грн. на виготовлення Броньованої машини швидкої допомоги «Святий Миколай» для 79 десантно-штурмової бригади. Ініціатор міжнародної гуманітарної допомоги родинам військових льотчиків за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні п. Argita Daudze (серпень 2014 р.).

Автор та співавтор 180 законодавчих ініціатив, 44 з яких стали чинними актами. Почесний доктор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України.

Молоткіна В.К.

Молоткіна
Валентина Констянтинівна

доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін

Онищенко Н.П.

Онищенко
Наталія Петрівна

вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 27.053.03, заступник завідувача кафедри освітології та педагогічної інноватики з навчально-виховної роботи, доктор педагогічних наук, професор кафедри освітології та педагогічної інноватики

Руденко О.В.

Руденко
Оксана Володимирівна

Кандидат психологічних наук, доцент, Завідувач кафедри психології, Керівник навчально-наукового Центру ресурсної психології, Член ГО «Асоціація ресурсної психології та психотерапії»

Вінс В.А.

Вінс
Вікторія Анатоліївна

кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри практичної психології

Самолюк Анна Анатоліївна

Самолюк
Анна Анатоліївна

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму

Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Багаторазова чемпіонка України зі штовхання ядра. Виступала на чемпіонатах світу, Європи. Срібна призерка юнацьких олімпійських ігор в Італії. Переможниця командних чемпіонатів Європи у складі збірної України

Левченко І.М.

Левченко
Інна Миколаївна

доктор історичних наук, професор, професор кафедри теорії та методики професійної підготовки

Завідувачка кафедри теорії та методики професійної підготовки

Демуз І.О.

Демуз
Інна Олександрівна

член Національної спілки краєзнавців України, член Спілки архівістів України, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2016 р., доктор історичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН

зображення_viber_2021-04-21_13-01-09

Бігун
Олександр Миколайович

Завідувач віділення «Початкової та дошкільної освіти» кандидат педагогічних наук Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради

Помилуйко В.Ю.

Помилуйко
Віра Юріївна

доктор психологічних наук, доцент. Менеджер iз навчання та розвитку персоналу (Т&D) у міжнародній IT компанії Betinvest.

зображення_viber_2021-04-21_13-04-21

Бучаста
Світлана Іванівна

Директор Комунального закладу «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» Харківської обласної ради