Молодіжний простір «ТВіСт» (Товариство Вічних Студентів)

Молодіжний простір «ТВіСт» (Товариство Вічних Студентів) – це реінкарнація неформального студентського об’єднання. Яке діяло в нашому закладі освіти з середини 90-х років минулого століття до 2002 року. Молодіжний простір створюється і розбудовується командою однодумців з числа студентів, співробітників, викладачів, випускників закладу освіти у рамках програми «Тримай», що реалізується ГО «ЮсАп» за фінансової підтримки UNICEF.

Мета проєкту:

Створення можливостей для розвитку й самореалізації підлітків та молоді в Переяславській громаді через розширення молодіжної інфраструктури, мобілізацію лідерського потенціалу молоді, психологічну підтримку, неформальну освіту, залучення до волонтерства, побудову діалогу, обмін досвідом у межах комплексу молодіжних послуг, що ґрунтуються на принципах актуальності, відкритості, доступності, інклюзивності, реалізованих молоддю, з молоддю, для молоді.

Головною ідеєю є розширити можливості для молоді Переяславської громади у доступі до якісних молодіжних послуг та створити новий молодіжний осередок відповідно до актуальних запитів, сприяти зміцненню нового молодіжного простору «ТВіСт» та підтримати роботу існуючого молодіжного центру «Зустріч», консолідувати їх зусилля, поєднавши в партнерську мережу через спільну програмну діяльність.