Кролівець Юлія Віталіївна - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Кролівець Юлія Віталіївна

Кролівець Ю.В.

Кролівець
Юлія Віталіївна 

викладач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (093) 625-49-52
yuliakrolivets@gmail.com

Біографічні відомості. 

Навчання. У 2010 році закінчила загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Дубіївка. Цього ж року вступила в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на факультет педагогіки та психології. У 2014 році отримала диплом бакалавра з відзнакою за напрямом підготовки «Дошкільна освіта». У 2015 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Дошкільна освіта» та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології.

З 2016 року навчається в аспірантурі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» зі спеціальності 053 Психологія. Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Калмикова Лариса Олександрівна.

Робота. У 2015 році працювала вихователем у дитячому навчальному закладі (ясла-садок) «Берегиня» м. Бориспіль. З 2015 по 2016 рік працювала на посаді старшого лаборанта кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Нині Кролівець Юлія Віталіївна працює викладачем кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Суспільно-громадська діяльність. Кролівець Ю.В. – член Громадської організації: «Всеукраїнська асоціація психолінгвістів», член організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції: «Психолінгвістика в сучасному світі».

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів Кролівець Юлії Віталіївни належать педагогічна та вікова психологія, діяльність психолога в ЗДО, психолінгвістика, розвиток розповідного мовлення дітей дошкільного віку.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Кролівець Юлія Віталіївна – автор більше 20 наукових праць, які присвячені дослідженню психологічних особливостей розвитку розповідного мовлення дітей дошкільного віку.

Навчальні дисципліни: Юлія Віталіївна проводить практичні заняття з таких навчальних дисциплін, як: Діяльність психолога в ЗДО; Основи психолінгвістики; Розвиток художньо-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку; Науково-методична робота в системі дошкільної освіти; Перспективність і наступність в дошкільній і початковій освіті.

Перейти до вмісту