Андреєва Тамара Титівна - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Андреєва Тамара Титівна

Андрєєва Т.Т.

Андреєва
Тамара Титівна 

заступник завідувача кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти з наукової роботи, кандидат філософських наук, доцент

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Біографічні відомості. Народилася 2 квітня 1958 року в м. Черкаси.

Навчання. Після закінчення 8 класів Переяслав-Хмельницької школи №2 поступила на навчання в Переяслав-Хмельницьке педучилище, яке закінчила в 1976 році, отримала диплом з відзнакою. В 1977 вступила до Київського педагогічного інституту імені О. М. Горького за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)». Рішенням Державної атестаційної комісії від 18 червня 1982 року присвоєно кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології, методиста по дошкільному вихованню.

В 2002 році в Інституті філософії НАН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Становлення етичних аспектів відношення «людина-природа».

Робота. З 1976 по 2001 працювала на посаді вихователя дитячого садка №6 «Малятко». З 1992 року за сумісництвом працювала викладачем  філіалу Київського державного педагогічного інституту імені О. М. Горького в місті Переяслав-Хмельницький. В 2002 році університет є основним місцем роботи.

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів. Формування етичного ставлення до природи у дітей, методи і прийоми ознайомлення дітей з народознавством, становлення екології в Україні, безпека життєдіяльності.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. В 2014 році вийшов навчальний посібник «Актуальні проблеми дошкільної освіти:теорія і практика в умовах вищого навчального закладу», Андреєва Т. Т. є автором розділу «Виховання етичного ставлення до природи і екологічна освіта  в дошкільному навчальному закладі». Також прийняла участь в написанні 2 монографій. В науковому доробку понад 70 наукових праць. Андреєва Т. Т. взяла участь в роботі близько 100 науково-практичних конференцій і методичних семінарів.

Навчальні дисципліни: Основи природознавства з методикою, Теорія та методика ознайомлення дітей дошкільного віку з суспільним довкіллям та народознавством, етнографія дитинства.

Має звання «Ветеран праці», нагороджена медаллю Г. С. Сковороди та грамотами.

Перейти до вмісту