Вибіркові дисципліни здобувачів вищої освіти

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Навчання > Вибіркові дисципліни здобувачів вищої освіти

Студентам І-ІІІ курсів та вступникам магістерського рівня нашого університету денної та заочної форм навчання слід ознайомитися з переліком навчальних дисциплін, запропонованих на їх вибір, та обрати серед них ті, які б вони хотіли вивчати у наступному навчальному році, в якому будуть викладатися ці дисципліни.

Нагадуємо нашим студентам, що вибір навчальних дисциплін здійснюється на підставі власноруч написаних заяв (зразок можна знайти тут), які подаються в деканат (в паперовому або електронному/сканованому варіанті).

Зверніть увагу на електронні адреси факультетів, на які слід надсилати електронні/скановані заяви щодо обраних вами вибіркових дисциплін:

Соціально-психологічний факультет (istfak461@gmail.com)

Факультет гуманітарної освіти і соціальних технологій (fhpost2020@gmail.com)

Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології  (phdpu_ped_fak@ukr.net)

Факультет природничої освіти (naturaleducation2023@gmail.com)

Факультет технологічної і математичної освіти (Ftmo@ukr.net)

Факультет української та іноземної філології (dekanatff@ukr.net)

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я (ifvip2011@ukr.net)

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти (ekon.dek@ukr.net)

Пам’ятайте, що з переліком дисциплін ви завжди можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Навчання», обравши пункт підменю «Вибіркові дисципліни здобувачів вищої освіти».

Загальноуніверситетські вибіркові дисципліни першого (бакалаврського) рівня

Загальноуніверситетські вибіркові дисципліни першого (бакалаврського) рівня за скороченим терміном навчання

Загальноуніверситетські вибіркові дисципліни другого (магістерського) рівня