Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Спеціалізовані вчені ради PhD > ДФ 27.053.012 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Новородовської Н.О. на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 – Гуманітарні науки за спеціальністю 032 – Історія та археологія

Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Новородовської Наталії Олександрівни на тему: «Мовна політика в УРСР (1960 – 1980-х рр.): соціокультурний вимір». Спеціальність – 032 Історія та археологія.

Наукові керівники – Коцур Віталій Вікторович, доктор історичних наук, кандидат політичних наук, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування, ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Зленко Алла Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри документознавства та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Наказ про створення разової спеціалізованої ради

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться 27.06.2023 р. об 11:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, Університет Григорія Сковороди в Переяславі), аудиторія № 205.

Дисертація (з е-підписом, протокол підписання, завантажена до репозитарію)

Відгук Ільницький В.І. (з е-підписом, протокол підписання)

Відгук Січкаренко Г.Г. (з е-підписом, протокол підписання)

Рецензія Левченко І.М. (з е-підписом, протокол підписання)