Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Спеціалізовані вчені ради PhD > ДФ 27.053.012 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Луцик О.О. на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 – Гуманітарні науки за спеціальністю 032 – Історія та археологія

Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Луцик Оксани Олександрівни на тему: «Місцеве самоврядування України в умовах соціально-економічних та політичних трансформацій 1991 2020 рр. (на прикладі столичного регіону)». Спеціальність – 032 Історія та археологія.

Науковий керівникЗленко Алла Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри документознавства та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Анотація дисертації

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться 28.01.2022 р. об 11:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, Університет Григорія Сковороди в Переяславі), аудиторія № 205.

Дисертація

Відгук Ільницького В.І.

Відгук Січкаренко Г.Г.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації