Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Спеціалізовані вчені ради PhD > ДФ 27.053.011 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Мольдерф Т.М. на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Мольдерф Тетяни Михайлівни на тему: «Формування академічної вокально-виконавської культури майбутніх викладачів мистецьких шкіл у фахових коледжах». Спеціальність – 011 Освітні, педагогічні науки (01 Освіта / Педагогіка).

Науковий керівник – Мартинюк Тетяна Володимирівна, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Наказ про створення разової спеціалізованої ради

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться 13.11.2023 р. об 11:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, Університет Григорія Сковороди в Переяславі), аудиторія № 205.

Дисертація (з е-підписомпротокол підписання, завантажена до репозитарію)

Відгук Ніколаї Г.Ю. (з е-підписом, протокол підписання)

Відгук Сбітнєвої О.Ф. (з е-підписомпротокол підписання)

Рецензія Кожевнікової Л.В. (з е-підписомпротокол підписання)