Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Спеціалізовані вчені ради PhD > ДФ 27.053.011 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Бандура Б.О. на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Бандура Б.О. на тему: «Формування готовності до інноваційної діяльності майбутніх викладачів закладів вищої освіти засобами імітаційних технологій навчання». Спеціальність – 011 Освітні, педагогічні науки (01 Освіта / Педагогіка).

Наукові керівники: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри освітології та педагогічної інноватики Університету Григорія Сковороди в Переяславі Шапран Ольга Іллівна; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри професійної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі Різник Вячеслав Володимирович.

Наказ про створення разової спеціалізованої ради

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться 19.02.2024 р. об 11:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, Університет Григорія Сковороди в Переяславі), аудиторія № 205.

Дисертація (з е-підписомпротокол підписання, завантажена до репозитарію)

Відгук Кушнірук С.А. (з е-підписом, протокол підписання)

Відгук Плахотнік О.В. (з е-підписом, протокол підписання)

Рецензія Хмельницька О.С. (з е-підписом, протокол підписання)