Інформація про прийняття до захисту дисертації

Прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Михайлів Світлани Вікторівни на тему: «Динаміка особистісного росту у хімічно залежних осіб в умовах роботи центрів соціально-психологічної реабілітації». Cпеціальність – 053 Психологія. Науковий керівник – Седих Кіра Валеріївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Анотація дисертації

Інформація про призначення дати захисту дисертації

Захист відбудеться 23.04.2021 р. о 14:00 за адресою: вул. Сухомлинського, 30 (корпус № 2, ДВНЗ Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), аудиторія № 205.

Дисертація

Відгук В.О. Крамченкової

Відгук О.В.Чуйко

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації