Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів

21.02.2022 08:00 - 08.04.2022 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОН України від 21.12.2016 р. №1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 10 січня 2017 року №16/29884 та Положення про Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, затвердженим рішенням Вченої ради Університету Григорія Сковороди в Переяславі, на базі факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій в 2022 році проводиться Всеукраїнська олімпіада з географії для абітурієнтів Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

В олімпіаді можуть брати участь випускники закладів загальної середньої освіти 2021-2022 навчального року або особи, які мають документ про повну загальну середню освіту та бажають вступити до Універстету Григорія Сковороди в Переяславі на освітню програму «Середня освіта (Географія)» або «Середня освіта (Географія) та краєзнавчо-туристична робота».

Олімпіада проводиться у два тури:

Перший тур олімпіади (дистанційний) – з 21 лютого до 31 березня 2022 року.

Другий тур олімпіади (очний) – 8 квітня 2022 року.

Для участі в дистанційному турі необхідно дати відповіді на поставлені наступні питання:

1. Географічне середовище – сфера взаємодії суспільства і природи.
  2. Шкільні карти та інші географічні твори.
  3. Материки, океани і частини світу. Рух літосферних плит.
  4. Кліматичні пояси та області Землі.
  5. Рельєф планети та його формування.
  6. Природні ресурси України.
  7. Населення України, розселення населення, типи населених пунктів.
  8. Поняття про національну економіку та економічний розвиток.
  9. Чинники розміщення виробництва.
  10. Україна та глобальні проблеми людства. Взаємозв’язок глобальних проблем. Сталий розвиток.

Відповіді надсилати прикріпленим файлом на електронну адресу: olimp-geograf@ukr.net (з поміткою «олімпіада з географії»).

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів за перший тур.

Більше інформації – в інформаційному листі.

Участь в олімпіаді дає змогу всім бажаючим отримати до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії, що можуть бути вирішальними при вступі в Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Оргкомітет олімпіади

Початок: