Всеукраїнська олімпіада з біології для абітурієнтів

21.02.2022 08:00 - 31.03.2022 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Всеукраїнські олімпіади, які проводять заклади вищої освіти є надзвичайно важливими для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, особливо за спеціальностями, яким надається особлива підтримка. Відтак, раді повідомити, що в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі у 2022 році проводитиметься Всеукраїнська олімпіада з біології для абітурієнтів закладу.

Хто може брати участь? У олімпіаді можуть брати участь випускники закладів загальної середньої освіти 2021-2022 навчального року або особи, які мають документ про повну загальну середню освіту та бажають вступити до Університету Григорія Сковороди в Переяславі за освітніми програмами: «Середня освіта «(Біологія та здоров’я людини)» або «Середня освіта «(Природничі науки)».

Чому варто зголошуватися? Підкреслимо, що участь в Олімпіаді надає можливість отримати 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання із біології, що можуть бути визначальними при вступі до Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Як все відбуватиметься? Перший тур відбуватиметься у дистанційному форматі з 21 лютого по 31 березня 2022 року. Надалі учасники, які набрали 75 і більше балів, запрошуються до участі в другому турі. Наразі планується, що він відбудеться в очному форматі 13 квітня 2022 року, а реєстрація учасників розпочнеться о 10:00.

Що робити і як долучатися? Завдання олімпіади для участі в дистанційному турі знаходяться за посиланням: https://forms.office.com/r/dvQ0gDxRAK.

Також учасникам олімпіади необхідно заповнити анкету: https://forms.office.com/r/W3rinsuPTc.

Відповіді слід надсилати прикріпленим файлом на електронну адресу: кафедра біології, методології і методики навчання kafbiology@ukr.net (з поміткою «олімпіада з біології»).

Алгоритм створення листа наступний: Назва прикріпленого файлу – прізвище автора роботи, Формат файлів *. doс.

Більше додаткової інформації, у разі потреби, можна отримати написавши на електронну скриньку kafbiology@ukr.net

Зверніть увагу, що участь в олімпіаді безоплатна – нам важлива ваша вмотивована участь і подальше бажання здобувати освіту в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Пресцентр кафедри біології, методології і методики навчання

Початок:
21.02.2022 08:00