Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > 26 червня 2024 року відбудеться день відкритих дверей кафедри військової підготовки НУОУ імені Івана Черняховського: як до нього долучитися

Уже традиційно, кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться в онлайн-форматі 26 червня 2024 року о 15:00 на платформі «Zoom».

Слід нагадати, що основним напрямом діяльності університету є підготовка фахівців з вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також правоохоронних органів та збройних сил іноземних держав.

Нинішній день відкритих дверей стане для його учасників чудовою нагодою віднайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей вступної кампанії, умов навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх програм, можливостей і додаткових переваг.

Підключитися до зібрання у форматі zoom-конференції можна за посиланням.

Код доступу: KVPNUOU

Варто зауважити, що після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту Ви отримаєте звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Контакти: 063-519-56-17; 044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi.

Інформацію розміщено на правах партнерства