17 квітня – вибори до Студентської ради університету. Як та кого обираємо?

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > 17 квітня – вибори до Студентської ради університету. Як та кого обираємо?

Згідно з Положенням про органи студентського самоврядування Університету Григорія Сковороди в Переяславі, протоколами Студентської виборчої комісії вибори до органів студентського самоврядування призначено на 17 квітня 2024 року. Вони триватимуть з 08:00 до 18:00 на платформі «Moodle».

Зауважимо, що 15 квітня 2024 року на платформі Microsoft Teams відбудуться дебати. 16 квітня – день тиші. Кандидати на посади, не мають права проводити агітаційну компанію.

На виборах до органів студентської ради обиратимуться: голова Студентської ради університету, голови студентських рад факультетів та голови студентських  рад гуртожитків. Знайомимо вас із претендентами на ці посади:

Голова Студентської ради університету:

Богдан Цупко

Цупко Богдан Олександрович
магістрант ІІ року навчання
факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій

Петро Жила

Жила Петро Михайлович
студент ІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій:

Вікторія Каліберда

Каліберда Вікторія Володимирівна

Наталія Чугай

Чугай Наталія Андріївна
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету природничої освіти:

Юлія Сентіщева

Сентіщева Юлія Олександрівна

Сніжана Титечко

Титечко Сніжана Олександрівна
Програма кандидата

Голова Студентської ради соціально-психологічного факультету:

Карина Степаненко

Степаненко Карина Олександрівна

Анастасія Алфьорова

Алфьорова Анастасія Олександрівна
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету мистецтв, менеджменту, педагогіки і психології:

Катерина Тригубчук

Тригубчук Катерина Сергіївна

Христина Лех

Лех Христина Валеріївна
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету технологічної і математичної освіти:

Олена Кулябіна

Кулябіна Олена Дмитрівна

Дмитро Захарчук

Захарчук Дмитро Андрійович
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету української та іноземної філології:

Яковлев Андрій Миколайович

Анжела Берднікова

Берднікова Анжела Василівна
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету фізичної культури, спорту і здоров’я:

Юлія Дудка

Дудка Юлія Юріївна

Олександр Репа

Репа Олександр Олександрович
Програма кандидата

Голова Студентської ради факультету фінансово-економічної і професійної освіти:

Дар'я Висовень

Висовець Дар’я Анатоліївна

Юлія Онищенко

Онищенко Юлія Сергіївна
Програма кандидата

Голова Студентської ради гуртожитку №1:

Діана Микосянчик

Микосянчик Діана Олегівна
 студентка І курсу
факультету фізичної культури, спорту і здоров’я

Карина Ситник

Ситник Карина Віталіївна
студентка І курсу
факультету природничої освіти
Програма кандидата

Голова Студентської ради гуртожитку №2:

Катерина Пипко

Пипко Катерина Іванівна
студентка ІІ курсу
соціально-психологічного факультету

Андрій Ляшенко

Ляшенко Андрій Андрійович
студент ІІ курсу
факультету природничої освіти

Як обираємо у 2024 році?

Нині за підтримки навчально-наукового центру забезпечення якості освіти університету Студентська виборча комісія готує онлайн-форми для голосування на платформі «Moodle», посилання на які, у день голосування, з’являться на офіційному сайті університету та на сторінках органів студентського самоврядування у соціальних мережах. Протягом робочого дня усі виборці матимуть змогу анонімно проголосувати за цими формами та обрати своїх претендентів на виборні посади.

Пам’ятка виборця:

– право голосу на виборах голів органів студентського самоврядування (далі ОСС – прим.ред.) мають студенти всіх курсів (на голову Студентської ради університету – всіх факультетів, голову Студентської ради факультету – відповідного факультету, голову Студентської ради гуртожитку – відповідного гуртожитку) денної форми навчання.

– кожен студент Університету на виборах голів ОСС має один голос.

– участь студентів Університету у виборах голів ОСС є добровільною (себто, ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах – прим.ред.).

– вибори голів ОСС є вільними і застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному волевиявленню, забороняються.

– у разі виявлення порушень студент має право написати скаргу на ім’я Студентської виборчої комісії.

– голосування на виборах голів ОСС є таємними, контроль за волевиявленням виборців забороняється.

17 квітня 2024 року твій час для перезавантаження органів студентського самоврядування в університеті. Будь свідомим та не прогав його – від тебе залежить більше, ніж тобі здається!

Пресцентр Студентської виборчої комісії